اینجیر دیزاین

خدمات ما

طراحی داخلی

اگر بخواهیم این تعریف گسترده را برایتان به طور خلاصه شرح دهیم، میتوان گفت طراحی داخلی (Interior Design) ترکیبی از شاخه­‌های مهندسی، هنر و روانشناسی است. حرفه­‌ای که اهمیتش با وجود نادیده گرفته شدن از طرف جامعه و لوکس پنداشتن آن و اختصاصش به قشر مرفه، بسیار بالاست.

طراحی دکوراسیون

طراحی خارجی

اگر در فکر ساختن زمینی هستید، یا در فکر بازسازی و حتی ایجاد تغییراتی هر چند جزیی هستید، یکی از بخش­‌هایی که نیازمند توجه فراوان است، طراحی خارجی بناست. طراحی خارجی همان­ طور که از اسمش پیداست، به طراحی‌­ای گفته می‌شود که بر روی فضاهای خارجی ساختمان صورت می­‌گیرد. 

طراحی محوطه و فضای خارجی

بازسازی

بازسازی ، جان بخشی دوباره­‌ای است به سازه‌­ای کهن که از تب و تاب زندگی افتاده است. فرآیندی است که می‌­تواند کمک قابل توجهی به معماری فرسوده ما کرده و از ویران کردن­های سودجویانه­ای که امروزه به خصوص گریبان­گیر بناهای سنتی و شهرهای کهن­مان شده است، جلوگیری کرده و نقش یک ناجی را بازی کند.

بازسازی باشگاه ورزشی

ساخت و ساز

ساخت­ و­ ساز در ایران تب و تاب همیشگی خود را دارد! مسلما نوع کاربری پروژه بر روند ساخت ­و­ ساز تاثیرگذار خواهد بود. برای آن که این موضوع را بهتر مجسم کنید با یک پرسش شروع کنیم: برای ساخت مجتمع تجاری چه مواردی را باید در نظر بگیرید که در ویلاسازی با آن‌ سر­و­کار نخواهید داشت؟

ساخت ویلا

طراحی نما

نمای هر ساختمان همانند لباسی است بر تن کالبد بی­‌جان سازه که به آن روح بخشیده و همانند یک پل ارتباطی بین انسان و ساختمان عمل می­‌کند. ساختمان گویی به وسیله آن با محیط اطراف به گفتمان می­‌نشیند. اگر کمی به ساختمان­‌ها دقت کنید، در می‌­یابید که چطور هر کدام از آن­‌ها به واسطه نمای خود تاثیرات متفاوتی بر ما می‌­گذارد.

طراحی نمای ساختمان فاروس

طراحی دکوراسیون

خانه آن جایی است که ردپایی از ما باشد! فضایی طراحی شده برای شخص ما! ما، خواسته هایمان، نیازهایمان و شخصیت منحصر به فردمان. و دقیقا همین جاست که اهمیت طراحی دکوراسیون خود را نشان می­دهد. طراحی دکوراسیون مانند همه تخصص­‌ها نیازمند آموزش، مطالعه و تجربه است.

طراحی داخلی و دکوراسیون خانه ای در بوکان