اینجیر دیزاین

ویلایی در سرخه حصار

موقعیت : تهران_سرخه حصار
مساحت کل : 1160 مترمربع
سبک طراحی :  مدرن
تاریخ انجام پروژه : تابستان 1401

در میان انجام پروژه‌های مختلف بودیم که پروژه‎‌ی «سرخه» ما را برای یک سفر هیجان انگیز صدا کرد. این پروژه، داستانی جالبی داشت و برای ما نیز تجربه‌ای به یاد ماندنی شد. در ابتدا، گویا، کارفرما این پروژه را به یک گروه دیگر سپرده بود، اما هرچه زمان می‌گذشت، کارفرما با شک و تردید مواجه می‌شد که نهایتاً کیفیت کار مورد پسندش نخواهد بود. با تمامی هزینه‌ها و مشکلاتی که برای او داشت، تصمیم گرفتند که کار را به گروه دیگری بسپارند. در نهایت، این پروژه‌ را به ما واگذار کردند. همین موضوع وظیفه و مسئولیت ما را بیشتر از قبل کرد. ویلا ساخته شده بود و حالا نوبت ما بود تا تغییرات لازم را ایجاد کنیم. چالش‌های پیش رو باعث شد همت و اشتیاق ما برای به اتمام رساندن این پروژه فراتر از قبل شود.

طراحی محوطه

هممانطور که پیش‌تر هم گفتیم کلیت ویلا طراحی و ساخته شده بود و ما باید هر آنچه که بود را تا حد ممکن مطابق با خواسته و سلیقه کارفرما طراحی میکردیم. ما محوطه را با توجه به نیازهای کارفرما طراحی کردیم و سعی کردیم درختان موجود در محوطه را حفظ کنیم و در طراحی محوطه نیز از آن‌ها بهره ببریم.

برای مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگ روی آن کلیک کنید.

آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه این ویلا بسیار پراهمیت بود.فرم آشپزخانه بهشکلی بود که طراحی کاربردی را دچاار چالش میکردد و در نهایت ما طرحی ارائه دادیم که هم کاربردی بود، هم زیبا و هم مطلبق با خواسته و سلیقه کارفرما.

برای مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگ روی آن کلیک کنید.

سایر فضاها

در طراحی داخلی سایر فضاها سعی کردیم تا جایی که ممکن بود نقص‌های پروژه را  به کمک طراحی داخلی برطرف کنیم.

برای مشاهده تصاویر با ابعاد بزرگ روی آن کلیک کنید.