اینجیر دیزاین

نکات کلیدی طراحی آشپزخانه

آشپزخانه سرخ حصار

آشپزخانه، یکی از مهم‌ترین فضاهای خانه است که به‌دلیل تأثیر مستقیمی که بر سلامت و رفاه خانواده دارد، طراحی آن بسیار حائز اهمیت است. شما اگر بخواهید به خانه‌ای جدید اسباب کشی کنید یا درصورتی که قصد بازسازی خانه‌ی فعلی خودتان را داشته‌باشید، مطالعه و آگاهی درباره‌ی اصول کلی، ابعاد استاندارد عناصر و نکات کلیدی طراحی آشپزخانه به شما در درک بهتر چیدمان وسایل و دکوراسیون آشپزخانه کمک می‌کند. در نهایت شما با اطلاعات کلی که در جهت نکات کلیدی طراحی آشپزخانه به‌دست می‌آورید و با مشورت طراحان داخلی، طبق نیازها، نظر و سلیقه‌ی شخصی طراحی آشپزخانه‌ی خود را به نتیجه‌ی دلخواه نزدیک‌تر می‌کنید

معرفی معماری فولدینگ

کتابخانه اسکندریه در مصر طراح: بهرام شیردل

از زمانی که بشر با علم و هنر معماری آشنا شده است، سبک‌های متفاوتی به این حوزه وارد شده‌اند. انسان همواره در تلاش بوده است تا بهترین سبک را بنا به زمان، اقلیم، تاریخ، جامعه و فرهنگ خود، برای معماری بناهای مختلف انتخاب کند. یکی از سبک‌های نوینی که در اواخر قرن بیستم روی کار آمد، سبک معماری فولدینگ بود. لایه‌لایه‌ای بودن، انعطاف‌پذیری و دوری از مرکزگرایی، از مشخصات این سبک است.

دکوراسیون خانه – طراحی با ایده‌های خاص و جدید

سبک پست مدرن، نامی آشنا برای هنردوستان، هنرجویان و به‌خصوص مهندسان معمار است. از زمانی که بشر مهرازی (بازی با هندسه، مهندسی) را آموخت، سبک‌های گوناگونی برای نمایش هنر معماری به وجود آمد. این سبک‌ها باتوجه‌به فاکتورهای متعددی مثل زمان، اقلیم، نیازهای فرهنگی و تاریخی، مهارت‌های فنی و پیشرفت‌های جوامع بشری به وجود آمدند و به ‌مرور زمان طرف‌داران خاص خود را پیدا کردند.